Organize Sanayi Bölgesi/KAYSERİ

0352 503 16 54

Bizi Takip Edin

KAYKOLSAN KURUMSAL

Firmamız 2016 tarihinde ÖZFINDIK KUTU A.Ş. yönetim kurulu üyesi Burhanettin ÖZFINDIK tarafından kurulmuştur. Firmamız anadolunun ticaret cazibe merkezi Kayseri de ambalaj sektöründe 20 yıllık tecrübesi ile üretim faaliyetlerini göstermektedir. Ülke genelinde ciddi bir müşteri portföyüne sahip olan firmamız bölgede sektöründe ilk firma olmanın haklı gururu içindedir. 2016 yılında başka bir tesiste kurulan firmamız ÖZFINDIK KUTU A.Ş. yönetiminde çalışmaktadır. Tesisimiz Kayseri organize sanayi bölgesinde 5. 000 m2 üzerinde kurulu oluklu mukavva ambalaj üretimini gerçekleştirmektedir. Yıllık oluklu mukavva üretim kapasitemiz 56, 000 ton kağıt/yıldır. KAYKOLSAN Tesisimiz ambalaj sektöründe son teknoloji tam otomatik makineler ile faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Kurumsal firmamız ıso 9001: 2008 kalite yönetim sistemi ve ıso 22000: 2005 (haccp system)gıda güvenliği yönetim sistemi standartlarına uygun olarak üretimini gerçekleştirmekte ve müşterinin memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Büyük ölçekli firmalarda ‘kurumsal sosyal sorumluluk’ literatüre yeni girmiş bir kavram olmasına rağmen firmamız kurulduğu günden itibaren ‘sağ elin verdiğini sol elin görmeyecek’hadisi çizgisinde sosyal yardım faaliyetlerini yapmıştır ve var olduğu sürecede sürdürecektir. Çünkü biz inanıyoruz ki; ‘ekmeğini paylaşmak ekmekten daha lezzetlidir’…

VİZYONUMUZ - MİSYONUMUZ

choose-us
VİZYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemiz ile alternatifi düşünülmeyen, iş ortaklarımızın taleplerini verimlilik kuralları içerisinde karşılayan, Hukuki, bilimsel ve etik ticari temellerine dayanan, Tecrübeli personeli ile “kaliteli üretim” ilkesinden taviz vermeyen, Sektöründe örnek gösterilen, Müşteri taleplerine bağlı olarak yeni yatırımlar gerçekleştiren, Sektöründe liderlik ve öncülük misyonunu devam ettiren bir kuruluş olmaktadır.

choose-us
MİSYONUMUZ

“Çözüm ortağı ” odaklı faaliyet gösteren ve sürekli büyüyen, lider ambalaj şirketi konumuna ulaşabilmek, Tedarik ettiğimiz ürünlerinde tüm aşamalarda arkasında olmak, Yüksek iş ahlakı ve güvenilirlik ilkesi doğrultusunda, iş ortağımızın ilk tercihi olmak, Sektöre değer katan bir firma konumuna gelmek, Hedef pazarda büyümek için gelişmeleri takip etmek ve süreklilik yaratmak, İş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımızla uzun süreli ve sürdürülebilir ilişkileri kuvvetlendirmek.